A A A

Mikro-konsola Razer Android TV

26 czerwca 2014, 14:30
Firma Razer ogłosiła plany produkcji własnej mikro-konsoli. Nowe urządzenie, skonstruowane w oparciu o Android TV, posłuży do strumieniowania filmów, muzyki oraz aplikacji prosto na duży ekran.
Mikro-konsola Razer Android TV

Android TV to interfejs pozwalający wyszukiwać i wyświetlać interesujące treści na telewizorze. Mikro-konsola Razera może być obsługiwana za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, kompatybilnej z każdym tabletem czy smartfonem z systemem Android. Dodatkowym ułatwieniem oferowanym przez Android TV jest kontrola głosem.

Dzięki bogatej historii w tworzeniu ultra-wydajnych systemów, kontrolerów, klawiatur czy myszek, Razer może wykorzystać swoje doświadczenie przy kreowaniu zupełnie nowego produktu. Firma dała się też poznać jako ceniony twórca oprogramowania do komunikacji, zwiększania wydajności czy personalizacji urządzeń, z którego korzysta 9 milionów aktywnych użytkowników.

Nad mikro-konsolą pracuje wielokrotnie nagradzana ekipa inżynierów Razera - ta sama, która stworzyła potężne systemy PC: Razer Blade i Razer Blade Pro, wydajny gamingowy tablet Razer Edge, czy - ostatnio - projekt modularnego komputera Project Christine.

Mikro-konsola to już kolejny tegoroczny projekt Razera łączący w sobie wydajne komponenty z doskonałym oprogramowaniem. Smartband Razer Nabu zdobył nagrodę „Best of CES" - czwarte takie wyróżnienie dla produktów Razera w ciągu ostatnich dwóch lat.

Premiera mikro-konsoli Razer jest zaplanowana na jesień bieżącego roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto