A A A

Mikrokamera samochodowa z optyką Sony

22 kwietnia 2018, 10:00
Katowicka firma NavRoad zaprezentowała rejestrator samochodowy wyposażony w optykę Sony. Układ został wyposażony w 6-warstwową szklaną soczewkę, która gwarantuje szerokie kąty widzenia na poziomie 155 stopni.
Mikrokamera samochodowa z optyką Sony

Optyka Sony wspomagana jest przez wydajny procesor AIT8328, który pozwala na rejestrację obrazu w rozdzielczości Full HD (bez interpolacji). Co ważne, nagrania zapisywane są w formacie H.264, znanym chociażby z płyt Blu-Ray czy popularnych serwisów VOD. Dzięki temu zoptymalizowano wielkość zapisywanych na karcie nagrań, a tym samym zwiększono wydajność pamięci Flash.

Obiektyw NavRoad myCAM HD cube charakteryzujey się wysoką jasnością (f=1.8), co w połączeniu z bardzo czułym sensorem SONY pozwala na rejestrowanie znacznie większej liczby detali - nawet przy słabym oświetleniu. Tym samym cube gwarantuje wyraźnie lepszą jakość obrazu i odwzorowanie kolorów niż jakakolwiek inna kamera samochodowa w cenie do 200zł.

Dodatkowym atutem kamery cube jest 2. calowy wyświetlacz, który zajmuje niemal cały tył urządzenia. Dzięki temu szybko i wygodnie można wprowadzań zmiany do ustawień urządzenia, przeglądać zapisany materiał czy też aktualizować oprogramowanie. W obudowie znajdziemy również czuły mikrofon, który rejestruje wszystkie dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu. Istnieje jednak możliwość wyłączenia tej funkcji i nagrywania wyłącznie obrazu.

Materiał może być rejestrowany na karcie pamięci o pojemności do 64GB. Pozwala to na zgromadzenie nawet kilkunastu godzin nagrań. W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym. Dzięki wbudowanemu g-sensorowi w przypadku wykrycia przez urządzenie kolizji zarejestrowany obraz będzie automatycznie chroniony przed nadpisaniem. Istnieje również możliwość ręcznego zabezpieczenia wybranego przez nas nagrania.

NavRoad myCAM HD cube wyposażony został w ładowarkę, która pozwala na używanie kamery zarówno w autach osobowych (12V), jak i w samochodach ciężarowych (24V).

Sugerowana cena detaliczna: 199zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto