A A A

Militarny Thermaltake Level 10 Battle Edition

28 czerwca 2012, 09:03
Militarny Thermaltake Level 10 Battle Edition

MADtech zaprezentował nową wersje obudowy Thermaltake Level 10 GT. Jej nowa odsłona wnosi dużo świeżości, szczególnie dla użytkowników lubiących akcesoria w klimacie wojskowym.

Obudowa Thermaltake Level 10 GT Battle Edition specyfikacyjnie nie różni się od swoich poprzedników. Oryginalny front ukazuje nam cztery miejsca na napędy 5,25” oraz jedną w miejsc na napęd 3,5”. Zamek znajdujący się koło napędów ma za zadanie blokować dostęp do wnętrza komputera osobom niepowołanym. Napędy HDD można wkładać i wyjmować bez otwierania całego boku obudowy. Wystarczy odblokować zamek i wyciągnąć z boku odpowiedni 'segment'. System kieszeni Hot Swap pozwala na szybkie podłączanie dysku twardego 2,5”. Wewnątrz obudowa prezentuje standardowe rozwiązanie, bez których nie obejdzie się żadna nowoczesna konstrukcja: wycięcie w tacce dla łatwiejszego montażu chłodzenia CPU, cable managment, pomalowana na czarno blacha, zaślepki PCI z otworami co wspomaga naturalny obieg powietrza, filtry przeciwkurzowe w newralgicznych miejscach, zasilacz montowany na dole.

O chłodzenie zadbać może maksymalnie liczba pięciu wentylatorów. W zestawie do wykorzystania producent dostarcza aż cztery (3x 200mm, 1x 140mm) w dogodnych dla swobodnego przepływu powietrza miejscach. Opcjonalnie można zastosować jeden wentylator 120mm, pod który miejsce przygotowano na dole.

Z pewnością zaletą obudowy jest kompatybilność z wieloma rodzajami płyt głównych Micro-ATX, ATX, a także E-ATX, pomimo, iż nie jest to obudowa Big Tower. Warto zwrócić uwagę na zabezpieczenia antywłamaniowe oraz specjalny uchwyt na słuchawki po lewej stronie. Obudowa jest także świetnie przygotowana pod instalację chłodzenia wodnego.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 1099,00 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto