A A A

Mionix Castor - nowa definicja ergonomii

1 sierpnia 2015, 10:00
Gamescom to nie tylko gry, ale również premiery nowych produktów. Podczas imprezy, która odbędzie się niebawem w Kolonii, Mionix zaprezentuje swoją najnowszą myszkę Mionix Castor.
Mionix Castor - nowa definicja ergonomii

Nazwa myszy pochodzi od jednej z najjaśniej świecących gwiazd na nocnym nieboskłonie. Multikolorowy Castor z sześcioma przyciskami został zaprojektowany specjalnie dla praworęcznych graczy i wyposażony w doskonałe parametry techniczne, między innymi wydajny procesor pozwalający na bezawaryjną zmianę profili pod czas gry.

Kształt gryzonia wspiera wszystkie typy chwytów - palm, claw i fingertip. Optyczny sensor PMW-3310 nie posiada ani pozytywnej, ani negatywnej akceleracji - zapewnia natomiast wysoką precyzję ruchów, płynne śledzenie i maksymalną prędkość ponad 5,45 m/s z rozdzielczością do 10 000 DPI. Sensor ten jest wyborem topowych „pro-gamerów" na świecie i powszechnie uważany jest za najlepszy, dostępny obecnie gamingowy sensor na rynku.

Cztery warstwy gumowej powłoki i zoptymalizowane, teksturowane gumy boczne gwarantują przyczepność i miękkość w dotyku. Wygląd myszy można spersonalizować, dzięki możliwości ustawienia podświetlenia w 16,8 milionach kolorów i czterech trybach - stałym, mrugającym, pulsującym i oddychającym. Castor został wykonany z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Dodatkowo, całą konstrukcję myszy wzmocniono gumowymi elementami.

Urządzenie posiada trzy wartości rozdzielczości DPI - za pomocą przycisku umieszczonego tuż obok scrolla możesz dynamicznie i łatwo dostosowywać je do aktualnych potrzeb. Do sześciu w pełni programowalnych przycisków, przypisać można przeróżne polecenia i makra. Wbudowana pamięć pozwala zapisywać ustawienia w pięciu różnych profilach.

Premiera Mionix Castor została zapowiedziana na wrzesień b.r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto