A A A

Mobilne Google Instant

5 listopada 2010, 11:00
Mobilne Google Instant

Niedawno światło dzienne ujrzała nowa usługa uruchomiona w ramach wyszukiwarki Google – Google Instant. Dzisiaj trafia ona również na urządzenia mobilne.

Google Instant spotkało się z raczej ciepłym przyjęciem ze strony użytkowników tradycyjnych komputerów. Nie powinno zatem dziwić nikogo, że firma postanowiła zaimplementować usługę również w nowoczesnych telefonach komórkowych. Wersja beta narzędzia dostępna jest dla użytkowników iPhone’ów oraz smartfonów z Androidem 2.2 w Stanach Zjednoczonych. Aby móc z niej skorzystać muszą oni wejść na stronę Google.com i kliknąć w specjalny odnośnik.

Google Instant udostępnia możliwość wyszukiwania informacji w czasie rzeczywistym - wyniki generowane są w czasie wpisywania frazy. Usługa wykorzystuje aż 15 nowych technologii, przez co pozwala na zaoszczędzenie od 2 do 5 sekund na każdym wyszukiwaniu.

Usługa w wersji mobilnej zostanie rozszerzona na kolejne kraje w nadchodzących miesiącach.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto