A A A

Mobilne głośniki Monster

26 lipca 2013, 13:33
Mobilne głośniki Monster

Hama Polska, dystrybutor produktów Monster, poszerzyła swoją ofertę o głośniki Clarity HD Micro.

Kompaktowe rozmiary (5 cm. szerokości i 10 cm długości), a także waga – niespełna 500 gramów, pozwalają wykorzystać głośnik w dowolnych warunkach. Urządzenie kryje w swoim wnętrzu dwa głośniczki 35 mm oraz subwoofer. Technologia Bluetooth pozwala na bezprzewodową komunikację z komputerem PC, tabletem czy smartfonem. Clarity HD Micro wyposażony jest w mikrofon, co pozwala wykorzystać zestaw do prowadzenia indywidualnych rozmów czy telekonferencji za pośrednictwem Skype’a.

Urządzenie posiada także funkcję niwelacji szumów, która zdaniem producenta, jest na tyle skuteczna, że umożliwia prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem. Clarity HD posiada dwa wejścia – Jack 3,5 mm służące do podłączenia terminali, a także mikroUSB przeznaczone do ładowania baterii.

Hama Polska oferuje głośniki w kolorze białym oraz czarnym, a ich cena wynosi 799 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto