A A A

Mobilny komputer Motoroli trafia do Polski

29 grudnia 2010, 15:26
Mobilny komputer Motoroli trafia do Polski

Avnet, autoryzowany dystrybutor Motoroli na rynku polskim, wprowadził do swojej oferty komputer mobilny Motorola MC65 obsługujący funkcje skanowania, fotografowania czy GPS i posiadający dostęp do wszystkich funkcji umożliwiających wykonywanie codziennych zadań. Urządzenie jest dedykowane pracownikom firm świadczących usługi w terenie.

MC65 posiada konfigurowalny interfejs klasy biznesowej. Charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością aplikacji, porównywalną z komputerami stacjonarnymi i jest w stanie obsługiwać zaawansowane aplikacje z rozbudowanymi bazami danych.

MC65 pozwala na komunikację właściwie na całym świecie – obsługa dwóch sieci szerokopasmowych WAN 3.5G, elastyczna łączność z sieciami GSM i CDMA oraz wszechstronna łączność bezprzewodowa WiFi, Bluetooth 2.0.

Urządzenie wyposażone jest w najnowszej generacji rejestrator obrazów 2D Motorola, którego zastosowanie gwarantuje wysoką wydajność i jakość skanowania w przypadku kodów kreskowych 1D i 2D. Urządzenie potrafi odczytywać nawet uszkodzone i słabo widoczne kody. Zapewnia wygodne skanowanie, bez konieczności zmiany położenia kodu kreskowego czy okna skanera. Ma wbudowany kolorowy aparat cyfrowy 3,2MP z kontrolowaną przez użytkownika lampą błyskową.

Mobilny komputer Motoroli posiada również wytrzymałą, odporną na działanie czynników zewnętrznych obudowę.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto