A A A

Mysz Gamdias ZEUS GMS1100

11 lipca 2014, 13:00
Gamdias prezentuje gamingową mysz ZEUS eSport Edition. Urządzenie oferuje szerokie możliwości personalizacji oraz wygodę korzystania.
Mysz Gamdias ZEUS GMS1100

Mysz Gamdias Zeus posiada wysokiej jakości, czuły sensor laserowy o rozdzielczości 8200 DPI. 9 spośród 11 przycisków można swobodnie programować, przypisując im dowolne polecenia, makra, klawisze klawiatury, kontroli multimediów, czy też funkcji systemu Windows, dzięki czemu mysz sprawdzi się w grach FPS, MOBA i MMO. Gamdias Zeus oferuje ponadto szerokie możliwości dostosowania bocznego panelu narzędziowego do indywidualnych preferencji danego gracza. Co ważne, wprowadzanie modyfikacji jest łatwe, szybkie i nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi.

eSportowa mysz Zeus posiada 3 panele boczne, które można swobodnie konfigurować i elastycznie dostosowywać do kształtu dłoni, dopasowując je do położenia kciuka oraz serdecznego i małego palca. Mysz wyposażono także w kółka, podnoszące płynność i dynamizm ruchu kontrolera.

Warto wspomnieć także o 32-bitowym procesorze ARM Cortex, gwarantującym dobrą wydajność i szybkość pracy myszki, likwidując ryzyko opóźnień. 512KB pamięci pozwala na zapisanie 6 spersonalizowanych profilów użytkownika.

Poza ergonomią, wydajnością i rozdzielczością sensora, Gamdias zadbał także o inny ważny parametr - wagę myszki. System 5 ciężarków o wadze 4,5g każdy pozwala na skonfigurowanie obciążenia myszki i podniesienie precyzji i pewności ruchu.

Sugerowana cena myszki to 339 złotych (z VAT). Żywotność urządzenia szacowana jest na 11,8 milionów kliknięć.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto