A A A

Mysz dla fanów MMO od Mad Catz

3 listopada 2014, 07:50
Mad Catz podczas targów PGA 2014 zaprezentował najnowszą mysz dla graczy M.M.O. T.E. Turniejowa wersja kontrolera do PC-tów i MAC-ów została wyposażona w sensor PTE, który automatycznie rozpoznaje rodzaj nawierzchni, dzięki czemu mysz odznacza się jeszcze większą precyzją działania.
Mysz dla fanów MMO od Mad Catz

Gryzonia uzbrojono w nowoczesny sensor o maksymalnej rozdzielczości 8200 DPI, który funkcjonuje w oparciu o sensor PTE. Dzięki temu mysz automatycznie wykrywa rodzaj powierzchni po której się porusza i dostosowuje parametry sensora dla optymalnej pracy. M.M.O. T.E. oferuje pełną kontrolę osiągając maksymalną prędkość do 6 m/s oraz przyspieszenie 50 G.

Kalibracja parametru LOD w zakresie od 0,2 do 1 mm pozwala dopasować reakcję sensora w odniesieniu do zmiany wysokości myszy względem podkładki. Ponadto w M.M.O. T.E. zastosowano technologię niezależnej kontroli czułości osi X i Y. Dzięki temu można przypisać inną wartość DPI dla ruchów myszy w poziomie oraz inną w pionie.

Przycisk „Precision Aim" umożliwia zmniejszenie rozdzielczości myszy, ułatwiając w ten sposób dokładne namierzenie celu np. w przypadku używania karabinu snajperskiego. W praktyce oznacza to większą skuteczność podczas wymiany ognia i przewagę nad konkurentem.

12 przycisków umieszczonych pod kciukiem pozwoli łatwo uruchomić wcześniej skonfigurowane polecenia czarów, narzędzi i własnych makr. Bez względu na to, czy gra jest z gatunku FPS, RPG.

Intuicyjne oprogramowanie metodą przeciągnij i upuść umożliwia programowanie i tworzenie nieograniczonej ilości profilów. Każdy z nich może zawierać 60 definiowanych przez użytkownika poleceń dostępnych za pośrednictwem 20 programowalnych przycisków w 3 trybach. W ramach każdego profilu można zdefiniować ustawienia DPI, zmapować funkcje multimedialne, wyznaczyć czułość „Precision Aim", a także przypisać proste lub złożone makra, czas i ustawienia klawiszy. Dla wygody graczy zainstalowano w M.M.O. 25 gotowych profilów z najbardziej popularnych gier na PC.

Półprzezroczysta obudowa oraz lekka, aluminiowa podstawa myszy sprawiają, że M.M.O. T.E. waży niespełna 100 g (nie licząc kabla) i jest jedną z najlżejszych dostępnych obecnie myszy do gier na rynku. Wyposażona w teflonowe ślizgacze oferuje minimalne tarcie i niezwykły ślizg, dzięki czemu gracz może operować myszką niemal bez żadnych opóźnień.

Dzięki dodatkowej regulacji obudowy w zakresie od 5 do 15 mm, można dopasować chwyt do długości obudowy myszki. Cztery poziomy ustawień czułości celownika pozwolą idealnie trafiać do celu. Podczas gry na laptopie można również regulować zużycie energii myszki tak, aby jak najdłużej korzystać z baterii komputera.

Mysz wyceniono na kwotę 349 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto