A A A

Mysz optyczna Dominatrix

22 sierpnia 2008, 11:15
Mysz optyczna Dominatrix

Znany producent pamięci RAM, OCZ Technology, zaktualizował swoją ofertę, wprowadzając mysz optyczną Dominatrix, kierowaną głównie do społeczności graczy. Produkt zaoferuje między innymi programowalne przyciski i kilka trybów pracy.

Zaprojektowane urządzenie charakteryzuje się ergonomicznym i stylowym kształtem, który wzbogacono niebieskimi, gumowymi uchwytami. Dominatrix można dowolnie konfigurować pod własne potrzeby i wymagania, programując dwa przyciski umieszczone bezpośrednio pod rolką, która zaoferuje 4 sposoby przewijania. Mysz waży około 40 gramów i pracuje w standardzie USB 2.0. Producent zapewnia 3-letnią gwarancję na produkt, a jego sugerowana cena wyniesie około 30 euro.

Źródło: TechConnect, Fudzilla


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto