A A A

NAVITEL dodatkowe kody

17 lipca 2017, 15:40
Jeżeli nie starczyło dla ciebie kodów do nawigacji Navitel - mamy dobrą wiadomość, udało się nam wynegocjować dodatkową pulę kodów do nawigacji Navitel
NAVITEL dodatkowe kody

Dodatkowe kody będą rozdawane partiami, aby każdy miał szansę trafić na odpowiadający mu termin. Pojawią się w systemie kody.pcformat.pl i będą dostępne dla wszystkich.

Piąta (ostatnia) partia kodów pojawiła się w systemie w piątek 4 sierpnia o godzinie 22.00 (kody zostały dodane o 22:26 - przepraszamy za opóźnienie), po wyczerpaniu tej puli więcej kodów już nie będzie, komunikat o tym, że nie znaleziono wolnych kodów oznacza, że kody się skończyły. Na okładce obiecaliśmy 1000 kodów, w rzeczywistości rozdaliśmy 1700.

Czwarta partia kodów pojawi się w systemie w poniedziałek 31 lipca o godzinie 16.00 (pula już wyczerpana)

Trzecia partia kodów pojawi się w systemie 27 lipca w dwóch turach - o godzinie 10.00 (pula już wyczerpana) i o godzinie 20.00 (pula już wyczerpana)

Druga partia pojawi się w niedzielę 23 lipca o godzinie 20.00 (pula już wyczerpana)

Pierwsza partia pojawi się w środę 19 lipca o godzinie 16.00 (pula już wyczerpana)

UWAGA, JEŻELI JESTEŚ PRENUMERATOREM

Dla prenumeratorów mamy niewielką, osobną pulę kodów. Jeżeli jesteś prenumeratorem PC Formatu i nie starczyło dla ciebie kodów - napisz maila na adres kody@pcformat.pl, podaj swój login do systemu kodów i dane na jakie zamówiona jest prenumerata. Ta oferta jest ważna do końca sierpnia 2017 roku.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto