A A A

NZXT przedstawia Source 530

9 października 2013, 12:38
NZXT przedstawia Source 530

NZXT - producent specjalizujący się w obudowach komputerowych typowo dla graczy wypuszcza dzisiaj na rynek Polski nowy model o oznaczeniu Source 530.

Obudowa jest w czarnej karnacji z podświetlanym logiem u góry . Obok niego znajdziemy dwa porty USB 3.0 oraz wyjście i wejście audio. Panel przedni jest zrobiony z siatki typu mesh, która ułatwia przepływ powietrza w komputerze. Jako jeden z pierwszych modeli na rynku Source 530 ma możliwość zainstalowania w środku wentylatora, którym możemy obracać i w zależności od potrzeby i bardziej nastawić jego nawiew na procesor lub na karty graficzne.

Z przodu obudowy znajdziemy trzy zatoki zewnętrzne 5.25”, które mogą posłużyć do zamontowania nagrywarki Blu-Ray oraz na przykład zbiornika do chłodzenia wodnego. Pod nimi znajduje się sześć slotów na dyski twarde 3.5”, w których można zainstalować także mniejsze dyski 2.5”. Wszystkie klatki na dyski są w pełni demontowalne, co pozwala używać w obudowie kilka kart graficznych o maksymalnej długości aż 444mm. Wtedy dysk typu 2.5” SSD możemy zainstalować za tacką na płytę główną. NZXT Source 530 mimo niewielkich rozmiarów obsługuje wszystkie najnowsze płyty główne E-ATX, ATX, microATX i Mini-ITX, a jakby tego było mało to w środku przewidziano także miejsce na trzy wodne chłodnice, w tym największą aż 360mm, którą można zamontować u góry.

Ponadto obudowa została wyposażona w okno, umożliwiające podgląd widoku wnętrza. Z tego powodu Source 530 posiada zainstalowany specjalny system zarządzania kablami. Obok niego znajduje się HUB PWM do którego można podłączyć maksymalnie dziesięć wentylatorów i sterować ich pracą automatycznie w zależności od temperatury systemu lub też manualnie.

Model NZXT Source 530 będzie dostępny w listopadzie od wyłącznego dystrybutora marki NZXT na Polskę - firmy Caseking.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto