A A A

Nadchodzą myPhone Prime 3 i FUN 8

20 lutego 2019, 10:00
Przedstawiciele marki myPhone podczas targów MWC2019 zaprezentują trzy nowe urządzenia. Jednym z nich będzie pierwszy model z notchem – niemal 6,2-calowy Prime 3.
Nadchodzą myPhone Prime 3 i FUN 8

Prime 3 oraz Prime 3 Lite to modele z niemal 6,2-calowym ekranem (6,18'') oraz notchem. W efekcie będą to pierwsze modele myPhone z charakterystycznym wcięciem i tak dużym ekranem. Jak nazwy sugerują, wersja Prime 3 będzie bogatszym wariantem w porównaniu do Lite. Podczas MWC 2019 zadebiutuje również myPhone FUN 8 - kolejny model z popularnej rodziny 5-calowych smartfonów marki. Możliwe, że pokazane zostaną też inne urządzenia, których premiery nastąpią w późniejszym czasie. Stoisko producenta - CS142 - z pewnością ubogacą też ostatnio wprowadzone na rynek modele HAMMER (Active 2, Active 2 LTE, Patriot, Patriot+, HAMMER 4, HAMMER 4+) oraz urządzenia techBite.

Parametry oraz możliwości nowych urządzeń zostaną ukazane już pierwszego dnia targów, czyli 25 lutego.

Spółka mPTech, właściciel marek myPhone, HAMMER i techBite, wystąpi na targach MWC w Barcelonie już po raz piąty. Mobile World Congress w Barcelonie to jedna z największych światowych imprez branży. Odbywające się od 1987 roku targi przyciągają setki wystawców i tysiące gości.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto