A A A

Nadchodzi era reklam w Skypie

8 marca 2011, 11:53
Nadchodzi era reklam w Skypie

Już od tego tygodnia użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemiec będą nękani reklamami w popularnym komunikatorze VoIP – Skype. Mimo wszystko, raczej nie powinniśmy się cieszyć, że nas to ominęło.

Firma poinformowała na swoim blogu, że wewnętrzne testy modułu reklamowego trwały już od dłuższego czasu. Miało to pozwolić na taki dobór formy marketingowej, która najmniej przeszkadzałaby użytkownikom. W wyniku prac zdecydowano się na umieszczenie banneru reklamowego w głównym oknie programu. Skype będzie na bieżąco badał reakcje swoich użytkowników. Bardzo możliwe, że wraz z upływem czasu reklamy zaczną pojawiać się również w innych krajach.

Czyżby nadchodził koniec czasów Skype’a całkowicie wolnego od reklam? Miejmy nadzieję, że w kwestii ilości bannerów producent nie zacznie rywalizować z naszym rodzimym produktem…


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto