A A A

Nagroda The Wall Street Journal dla Panda Security

26 października 2010, 10:27
Nagroda The Wall Street Journal dla Panda Security

The Wall Street Journal przyznał firmie Panda Security nagrodę Technological Innovation w kategorii bezpieczeństwa sieciowego. Jurorzy konkursu wyłonili nagrodzonych spośród 600 kandydatów z całego świata, którzy wyróżniali się innowacyjnością w kilkunastu dziedzinach.

The Wall Street Journal Technology Innovation to jedna z najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród. W kategorii bezpieczeństwa sieciowego nagrodę otrzymała Panda Security za program Panda Cloud Antivirus dla użytkowników domowych i organizacji non-profit. Jest to bezpłatny program, który oferuje ochronę antywirusową i antyspyware oraz obronę przed rootkitami.

W tym roku The Wall Street Journal otrzymał 597 zgłoszeń od firm, organizacji i osób w trzydziestu krajach. Redaktorzy WSJ ocenili kandydatów, przedstawiając zaledwie 275 z nich panelowi jurorów złożonemu z przedstawicieli instytucji badawczych, funduszy venture capital i innych firm. Jury wyłoniło 49 kandydatów, którzy zasłużyli na prestiżową nagrodę.

Nagrody są prezentowane podczas podwójnej ceremonii: 14 października w Kopenhadze i 3 listopada w Redwood (Kalifornia) podczas konferencji Dow Jones VentureWire FASTech Conference.

Nagrodzony program można pobrać z witryny http://www.cloudantivirus.com/pl/.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto