A A A

Najjaśniejszy projektor Canona

2 września 2010, 11:24
Najjaśniejszy projektor Canona

Firma Canon zaprezentowała swój najjaśniejszy projektor w ofercie – model LV-7590. To eleganckie i kompaktowe urządzenie idealnie nadaje się do stałych instalacji w dużych pomieszczeniach.

LV-7950, zastępujący model LV-7585, oferuje jasność większą niż jakikolwiek poprzedni projektor firmy Canon. Urządzenie ma natywną rozdzielczość XGA, jasność 1800 lumenów i wysoki współczynnik kontrastu (1800:1), a także napędzaną silnikiem regulację obiektywu w pionie i w poziomie, umożliwiającą ustawienie rzutowanego obrazu bez kompromisów związanych z korekcją zniekształceń trapezowych. Urządzenie oferuje również regulację powiększenia i ostrości.

Kolory wyświetlane przez LV-7590 są bogatsze dzięki zastosowaniu nowego układu Colour Control Device, które usprawnia tradycyjny system paneli RGB używany w projektorach LCD, niezależnie sterując ścieżką światła żółtego. Projektor obsługuje również współczynniki proporcji 4:3 i 16:9, a także współczynniki niestandardowe do specjalnych zastosowań, przez co jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych obiektów konferencyjnych oraz innych miejsc, w których wyświetla się materiały różnego typu.

Nowy model jest sprzedawany w postaci samego korpusu, do którego można dobrać jeden z pięciu wymiennych obiektywów Canon. W większości zastosowań doskonale sprawdzi się nowy, niedrogi, standardowy obiektyw LV-IL05 z 1,3-krotnym powiększeniem. Inne opcje to obiektyw ultraszerokokątny, szerokokątny, o długiej ogniskowej i o bardzo długiej ogniskowej. Dzięki wygodnej, kompaktowej konstrukcji i pełnej gamie opcji łączności model LV-7590 nadaje się również do nietypowych zastosowań, takich jak pionowe rzutowanie na podłogę.

Kiedy urządzenie nie jest używane, mechaniczna migawka zasłania obiektyw, zapobiegając przenikaniu szczątkowego światła do pomieszczenia. Dyskretna, elegancka konstrukcja sprawia, że LV-7590 dobrze pasuje nawet do najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych. Zintegrowany, automatycznie oczyszczany filtr powietrza działa do 10 000 godzin, znacznie ograniczając wymagania w zakresie konserwacji, przez co projektor funkcjonuje wydajniej przez dłuższy czas.

Projektor LV-7590, zaprojektowany z myślą o łatwym dostępie i integracji z istniejącymi systemami audio-wideo, jest wyposażony w szereg portów multimedialnych, w tym wejścia-wyjścia audio. Dwa wejścia i jedno wyjście audio umożliwiają podłączenie projektora do zewnętrznego systemu dźwiękowego i sterowanie głośnością oraz źródłem dźwięku z poziomu projektora.

Opcjonalne rozwiązanie Network Imager jeszcze bardziej rozszerza opcje łączności projektora LV-7590. LV-NI03 umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem z poziomu komputera, pozwalając bezpośrednio wysyłać prezentacje do projektora przez sieć.

Projektor LV-7950 jest dostępny w sprzedaży od początku września 2010 roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto