A A A

Najszybsze na rynku nagrywarki Blu-ray

24 września 2008, 14:41
Najszybsze na rynku nagrywarki Blu-ray

Buffalo rozszerza ofertę nagrywarek Blu-ray, wprowadzając na rynek dwa modele – napęd zewnętrzny i wewnętrzny. Oba urządzenia pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

Nowe produkty Buffalo z serii MediaStation mają bufor pamięci 8 MB i oferują zapis danych z prędkością do 8x dla Blu-ray. Zewnętrzny model łączy się z komputerem za pośrednictwem portu USB 2.0 lub interfejsu eSATA, natomiast wewnętrzny napęd komunikuje się za pomocą interfejsu SATA.

Producent zapewnia, że nagrywarki nie wymagają instalacji sterowników, a wraz z urządzeniami otrzymamy oprogramowanie firmy CyberLink, takie jak PowerDVD, PowerDirector, Power2Go, PowerBackup oraz PowerProducer. Urządzenia trafią na sklepowe półki jeszcze we wrześniu i będą dostępne w cenach około 350 dolarów (napęd wewnętrzny) i 400 dolarów za nagrywarkę zewnętrzną.

Napędy oferują zapis danych dla poszczególnych formatów:
Blu-ray BD-R 8x, Blu-ray BD-RE 2x, DVD RAM 5x, DVD -R 16x, DVD +R 16x, DVD-RW 6x, DVD +RW 8x, CD-R 48x, and CD-RW 24x.

Źródło: Globenewswire


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto