A A A

Nakładki 3D Lensclip dla krótkowidzów

5 stycznia 2012, 12:04
Nakładki 3D Lensclip dla krótkowidzów

Firma Hama opracowała system nakładek 3D Lensclip na okulary korekcyjne.

Oglądanie filmów 3D we własnym salonie to dobra zabawa, ale nie zawsze dla tych, którzy noszą okulary korekcyjne. Takie osoby miały do tej pory dwie możliwości: zdjąć codzienne „szkła” i borykać z niewyraźnym obrazem albo pogodzić się z niewygodą dwóch par okularów - zwykłych i trójwymiarowych – na jednym nosie. Specjalnie dla niemieckich krótkowidzów, firma Hama opracowała system nakładek 3D Lensclip.

W celu zakupienia nakładek chętni muszą się zgłosić do autoryzowanego sprzedawcy Hama po specjalny voucher, na którym znajdą zamieszczone informację o specyfikacji dostępnych soczewek.

Realizacją dalszej części zamówienia zajmie się już profesjonalny zakład optyczny, który dostosuje nakładki do konkretnych potrzeb (w zakresie do +/- 6 dioptrii). Gotowe nakładki Hama trafią do użytkowników za pośrednictwem kuriera. Mogą być dowolnie przyczepiane i odczepiane od okularów za pomocą specjalnego klipsa.

Nakładki 3D Lensclip kosztują w Niemczech około 90 euro. Producent nie podał daty ewentualnego wprowadzenia produktu na polski rynek.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto