A A A

NavRoad Q-PRO – rozbudowana kamera samochodowa

30 września 2018, 14:00
NavRoad myCAM HD Q-PRO to najnowsza kamera samochodowa w ofercie katowickiej firmy Jamicon. Urządzenie zostało wyposażone w aktywny uchwyt a także technologie GPS, HDR, WDR, Night Vision+ czy ADAS.
NavRoad Q-PRO – rozbudowana kamera samochodowa

NavRoad myCAM HD Q-PRO bazuje na chipsecie Amabarella A7, który gwarantuje rejestrację w rzeczywistej rozdzielczości (bez interpolacji) aż 2560x1080px. Dodatkowo kamera nagrywa ww trybie HDR (High Dynamic Range) oraz WDR (Wide Dynamic Range). - Nasi klienci podkreślali też, że mało która kamera do tej pory oferowała dobrą jakość nagrań w nocy - mówi Łukasz Gruszka, dyrektor zarządzający NavRoad. W NavRoad myCAM HD Q-PRO wykorzystaliśmy autorskie rozwiązanie pod nazwą Night Vision+. Jego centralnym elementem jest sensor optyczny OmniVision OV4689, który zapewnia najwyższą czułość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych. Z kolei wielosoczewkowy szklany obiektyw gwarantuje niski poziom zniekształceń oraz wierne odwzorowanie kolorów.

NavRoad myCAM HD Q-PRO wyposażono w zaawansowany system ADAS (Advanced Driver Assiatant System), który dzięki unikalnym algorytmom rozpoznawania obrazu ostrzega kierowcę za pomocą komend głosowych o potencjalnym zagrożeniu. FCWS (ang. Forward Collision Warning System) informuje o niebezpiecznym zbliżaniu się do pojazdu przed nami, z kolei LDWS (Lane Departure Warning System) to w uproszczeniu asystent pasa ruchu, który informuje nas o przekroczeniu linii wyznaczonego pasa.

Sugerowana cena detaliczna to 399 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto