A A A

NavRoad myCAM 4K Active – uniwersalna kamera

4 grudnia 2016, 10:00
NavRoad myCAM 4K Active to multi kamera, którą można wykorzystać niemal wszędzie. Dzięki dołączonym bezpłatnie do urządzenia akcesoriom, jedna kamera może dbać o bezpieczeństwo kierowcy, zaś po ściągnięciu jej z przedniej szyby - można wziąć ją na basen, na wycieczkę rowerową czy motocyklową.
NavRoad myCAM 4K Active – uniwersalna kamera

Wszechstronność kamery byłaby niewiele warta, gdyby nie parametry użytkowe oraz jakość nagrań i zdjęć. Sensor Sony Exmor o średnicy prawie 6mm zapewnia obraz najwyższej jakości, z niskim poziomem szumów oraz optymalnym odwzorowaniem kolorów. W połączeniu z mocą obliczeniową nowego procesora AllWinner V3 przekłada się to na rejestrację filmów w rozdzielczości do 4K (3840x2160) przy 30 klatkach na sekundę, bądź nawet 120 klatkach/s w rozdzielczości 720p (1280x720). Wysokiej jakości szklana soczewka obiektywu zapewnia niemal panoramiczne kąty widzenia, sięgające nawet 170°.

NavRoad myCAM 4K Active posiada wymienną baterię o pojemności 1050MAh, co przekłada się na możliwość nagrania nawet 80 minut materiału filmowego. A gdyby i tyle jednak okazało się za mało, w zestawie z urządzeniem znajduje się zapasowa bateria, która podwaja czas nagrań i gwarantuje, że oku kamery nie umknie żadne ważne zdarzenie.

NavRoad myCAM 4K Active posiada specjalne tryby nagrań, które wydatnie zwiększają możliwości kamery. Są to m.in.

- Slow-Motion (zwolnione tempo) - nagrywanie nawet 120 klatek na sekundę pozwala na rejestrowanie efektownych ujęć w zwolnionym tempie (60 klatek przy rozdzielczości 1080p lub 120 przy 720p),

- Time-Lapse (film poklatkowy) - jedna klatka filmu będzie rejestrowana zgodnie z zadaną ilością sekund; dzięki temu możemy nagrywać niesamowite ujęcia dnia codziennego czy też np. przyjrzeć się wzrastaniu rośliny od ziarna,

- Samowyzwalacz pozwala na automatyczne wykonanie zdjęcia, a funkcja automatycznej serii zdjęć pozwala na wykonanie dowolnej liczby następujących po sobie ujęć w określonej jednostce czasu (od 3 do 30 sekund),

- Odwrócony obraz, pozwala na rejestrację obrazu "do góry nogami" - wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania kamery w inny sposób.

Razem z kamerą NavRoad myCAM 4K Active użytkownik otrzymuje m.in. wodoodporną obudowę, zestaw złącz do montażu np. na rowerze czy motocyklu, klips do montażu na ubraniu, dedykowany uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową, pilot pozwalający na zdalne uruchomienie nagrania czy wykonanie zdjęć oraz dodatkową baterię, która dwukrotnie zwiększa czas pracy urządzenia.

Kamera wyposażona jest w gniazdo na karty microSD/microSDHC, które pozwala na wykorzystanie nośników pamięci o pojemności nawet 64GB. Dzięki temu NavRoad myCAM 4K Active może zapisać 9 godzin filmu w jakości Full HD.

Sugerowana cena detaliczna: 299 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto