A A A

Nawigacja rowerowa z preinstalowaną mapą Polski

2 maja 2013, 08:09
Nawigacja rowerowa z preinstalowaną mapą Polski

Firma Mio stworzyła urządzenie nawigacyjne dla rowerzystów. Nawigacja rowerowa Mio Cyclo 300 umożliwia łatwe przemieszczanie się, a także mierzy tętno rowerzysty, prędkość jazdy i ilość spalonych kalorii. Dzięki zainstalowanej fabrycznie liście użytecznych miejsc (punkty POI), takich jak sklepy rowerowe, restauracje i lokalizacje służb ratunkowych, rowerzyści mogą też zaplanować przystanki na trasie lub znaleźć najbliższy punkt serwisowy.

Nawigację zamknięto w wytrzymałej, lekkiej i wodoodpornej (standard IPX7) obudowie, dzięki czemu można z niej korzystać nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Duży, dotykowy wyświetlacz z powłoką antyodblaskową zapewnia komfort użytkowania, zaś długi czas pracy na baterii (12h) pozwala na pokonywanie długich dystansów, bez obawy o to, że nawigacja rozładuje się w trakcie jazdy przez nieznane tereny.

Mio Cyclo 300 PL oferuje także ciekawe dodatki jak np. dedykowana aplikacja Mio Share, dzięki której rowerzyści mogą zapisywać swoje dane, zarządzać przebytymi trasami i udostępniać je znajomym. Ta łatwa w użyciu aplikacja umożliwia pobieranie tras oraz poznawanie nowych dróg i miejsc, które inni użytkownicy uznali za interesujące. Aplikacja umożliwia także zarządzanie urządzeniem oraz pobieranie aktualizacji map i najnowszych informacji o produktach. Inna ciekawa funkcja - "Surprise me" - proponuje 3 alternatywne trasy "niespodzianki", wystarczy tylko podać czas, jaki chcemy przeznaczyć na przejażdżkę lub odległość, jaką chcielibyśmy pokonać. Jest to szczególnie przydatna opcja gdy znudzą się nam już trasy pokonywane na co dzień.

Nawigacja Mio Cyclo 300 PL dostępna jest tylko w Agito.pl w cenie ok. 1322 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto