A A A

Netis - router na suficie

20 lipca 2015, 10:00
Umieszczenie routera w odpowiednim miejscu, tak aby jego zasięg obejmował jak największą część lokalu to nie lada problem. Często ograniczeniem jest samo urządzenie. Zupełnie inaczej jest z nowym modelem WF2520P firmy Netis.
Netis - router na suficie

Bez dodatkowych kabli

Dzięki zastosowaniu pasywnego systemu PoE eliminujemy problem braku dostępu do gniazda elektrycznego, co znacznie ułatwia zaprojektowanie sieci bezprzewodowej. Zasilanie wraz z sygnałem internetowym przekazywane jest poprzez kabel ethernet, który jest tańszy i prostszy w ukryciu.

Funkcjonalność i wygoda

WF2520P wspiera tryby działania: Access Point, Router oraz WISP, które zwiększają funkcjonalność urządzenia i oferują duży zasięg oraz wysokie osiągi sieci bezprzewodowej na dużych powierzchniach jak dom, kilkupiętrowe biura czy magazyn.

Wyeliminowanie martwych stref

Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowany wzmacniacze zasilania (PA) i wzmacniacze niskiego sygnału (LNA). Dzięki temu router emituje bardzo mocny sygnał, który łatwo przenika ściany i gruby strop zapewniając zasięg Wi-Fi w trudno dostępnych miejscach. Sprzęt tego typu zda egzamin w większych domach, hotelach czy pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Nowoczesny design

W parze z funkcjonalnością idzie również nowoczesne wzornictwo. Dzięki ciekawie zaprojektowanej obudowie, którą można zamontować na suficie bądź ścianie urządzenie może stać się eleganckim elementem wyposażenia domu czy biura.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie 269 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto