A A A

Nie tylko "Lubię to" - Facebook szykuje zmiany

16 września 2015, 07:00
W mediach pojawiła się informacja o tym, że Facebook ma wprowadzić przycisk "Nie Lubię". Nie jest to do końca zgodne z prawdą. Co rzeczywiście planuje Zuckerberg?
Nie tylko

Mark Zuckerberg twierdzi, że użytkownicy jego portalu społecznościowego od dawna domagają się wprowadzenia w serwisie przycisku "Nie lubię". Na to nie mamy co liczyć, ale zapowiedziano buttony mające zagwarantować "wyrażanie innych emocji".

Słuszne podejście. Każdy użytkownik Facebooka wie, że przycisk "Lubię to" w niektórych przypadkach jest bardzo niestosowny. Jednak implementacja buttona "Nie Lubię" nie rozwiąże problemu. Łatwo sobie wyobrazić sytuację, w której firma ABC wysyła konkurencji rzeszę użytkowników, którzy "nie lubią" postów konkurencji.

Dlatego prawdopodobnie stanie na buttonach w stylu "współczuję", "solidaryzuje się" etc. Data ewentualnej implementacji takiego rozwiązania nie jest znana.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto