A A A

Nokia 108 i 108 Dual SIM - nowości fińskiego producenta

17 września 2013, 10:50
Nokia 108 i 108 Dual SIM - nowości fińskiego producenta

Nokia zaprezentowała dwa telefony za rozsądną cenę. Są nimi modele Nokia 108 oraz Nokia 108 Dual SIM.

Nowe modele umożliwiają nie tylko prowadzenie rozmów oraz przesyłanie wiadomości, ale też stanowią doskonałą propozycję dla osób kupujących pierwszy telefon komórkowy z aparatem fotograficznym.

Zachowując niską cenę, Nokia 108 oferuje użytkownikom nowe funkcjonalności. Oprócz aparatu VGA zapewni rozrywkę oraz przydatne w drodze funkcje, takie jak wbudowany odtwarzacz MP3, radio FM, grę Wąż i funkcję wielu alarmów. Bateria telefonu Nokia 108 z jedną kartą SIM może pozostawać w trybie czuwania nawet przez 31 dni.

Telefon ma wymienne kolorowe obudowy w charakterystycznych: czerwonym, białym, czarnym, żółtym i niebieskim.

- Zgodnie z naszym hasłem łączymy miliony ludzi — w tym także osoby, dla których telefony komórkowe były dotychczas nieosiągalne. Bardzo wiele osób nie ma jeszcze telefonu z aparatem fotograficznym. Pragniemy oferować kolejnemu miliardowi użytkowników nowe technologie po coraz niższych cenach, a modele Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM stanowią doskonały tego przykład - powiedział Timo Toikkanen, wiceprezes wykonawczy działu Mobile Phones firmy Nokia.

Wariant Dual SIM umożliwia wybieranie kart SIM do rozmów i przesyłania wiadomości. W ten sposób można zaoszczędzić koszty i zyskać lepszy zasięg w czasie podróży bez potrzeby korzystania z kilku telefonów.

Szacunkowa cena detaliczna telefonu Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM wynosi 120 zł bez podatków i dopłat. Sprzedaż rozpocznie się w IV kwartale tego roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto