A A A

Nokia MD-310

4 października 2011, 10:12
Nokia MD-310

Firma Nokia poszerza ofertę akcesoriów wprowadzając do sprzedaży bezprzewodowy odbiornik MD-310.

Urządzenie umożliwia przesyłanie muzyki z telefonu komórkowego do stacjonarnego zestawu stereo lub kina domowego. Transmiter wykorzystuje technologię zbliżeniową NFC, moduł Bluetooth oraz standardowe gniazdo 3,5 mm, dzięki czemu sprzęt jest kompatybilny z praktycznie dowolnym zestawem audio.

Odbiornik Nokia MD-310 zapewnia wysokiej jakości dźwięk z telefonu komórkowego lub innego sprzętu Bluetooth, odtwarzany bezprzewodowo za pośrednictwem domowego zestawu stereo. Strumieniowa transmisja umożliwia słuchanie muzyki w promieniu 100 metrów od telefonu, dzięki czemu użytkownik może swobodnie poruszać się po mieszkaniu.

By słuchać muzyki z telefonu wystarczy podłączyć MD-310 do zestawu audio wyposażonego w gniazdo audio 3,5 mm (kompatybilność urządzenia zwiększa dodatkowo adapter RCA, który stanowi część zestawu) oraz połączyć urządzenie z telefonem za pomocą technologii Bluetooth lub NFC (jeśli dany telefon jest w nią wyposażony). Dowolną ilość utworów można odtwarzać z pamięci telefonu i słuchać jej w domowym centrum rozrywki bez użycia kabli. Dzięki technologii dźwięku cyfrowego aptX jakość dźwięku muzyki z telefonu równa jest jakości dźwięku z płyty CD.

MD-310 będzie dostępny w sprzedaży od października w szacunkowej cenie 199 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto