A A A

Nokia i Carl Zeiss przedłużają swoje partnerstwo

4 maja 2012, 08:10
Nokia i Carl Zeiss przedłużają swoje partnerstwo

Nokia i Carl Zeiss ogłosiły dziś, że ekskluzywne partnerstwo pomiędzy firmami, które zaowocowało do tej pory wysokiej klasy smartfonami z aparatami fotograficznymi takimi jak Nokia N8 i Nokia 808 PureView, zostało przedłużone.

Nokia 808 PureView łączy w sobie wysokiej klasy optykę firmy Carl Zeiss z opracowanymi przez firmę Nokia algorytmami oraz czujnikiem najwyższej rozdzielczości, ustanawiając nowy standard jakości fotografii w smartfonach.

- Carl Zeiss był kluczowym partnerem w tworzeniu technologii PureView. Korzyści z naszej współpracy będą widoczne poprzez wprowadzanie kolejnych innowacji w technologii PureView oraz dalszy rozwój aparatów fotograficznych dla smartfonów w nadchodzących miesiącach i latach - powiedziała Jo Harlow, Executive Vice President of Nokia Smart Devices.

- Kiedy połączyliśmy siły z firmą Nokia w 2005, chcieliśmy przesunąć granice fotografii mobilnej. Patrząc na siedem lat pełnego sukcesów partnerstwa, jesteśmy dumni z innowacji i znakomitych produktów, które powstały podczas naszej wspólnej podróży. Dziś świętujemy przedłużenie naszej współpracy z nową technologią, która ustanawia kolejny prawdziwy standard w tej branży - dodał Michael Kaschke, CEO, Carl Zeiss AG.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto