A A A

Nokia wymieni wadliwe baterie

16 sierpnia 2007, 10:23
Nokia wymieni wadliwe baterie

Producent telefonów komórkowych – firma Nokia – wymieni 46 milionów wadliwych baterii, które zostały zamontowane w 50 różnych modelach telefonów. Uszkodzone baterie przegrzewają się podczas ładowania, co może doprowadzić do ich uszkodzenia, a także niekorzystnie wpływa na sam telefon. Problem dotyczy akumulatorów o oznaczeniem BL - 5C, które wyprodukowała firma Matsuhita między grudniem 2005 a listopadem 2006.

Decyzję o bezpłatnej wymianie baterii Nokia podjęła po otrzymaniu ponad 100 doniesień o przegrzewających się akumulatorach. Producent przygotował dla klientów specjalną stronę WWW, z pomocą której można sprawdzić, czy posiadana bateria należy do grupy uszkodzonych.

Źródło: Nokia


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
koziolek
opera
19 sierpnia 2007, 16:57
Baterie
Widać, że choć trochę się o klientów postarali - przygotowana stronka działa (moja BL-5C się nie kwalifikuje, hip-hip-hura?), a śledzenie KAŻDEJ części po całym świecie nie jest najprostsze.
zgłoś do moderacji »
goral105
goral105
opera
16 sierpnia 2007, 14:52
Farsa
Jak tak można - dobrze że chociaż wymienią.
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto