A A A

Nowa generacja konsoli już za cztery lata?

21 sierpnia 2008, 12:54
Nowa generacja konsoli już za cztery lata?

Podczas GC Developer Conference w Lipsku Cevat Yerli, szef firmy Crytek, autora gry Crysis, powiedział, że konsole PlayStation 4 i Xbox 720 trafią na rynek najpóźniej w roku 2012.

Cevat Yerli co prawda podkreślił, że dotychczas Sony ani Microsoft oficjalnie nie potwierdziły posiadanych przez niego informacji, jednak przyznał, że jego firma już rozpoczęła przygotowania do pojawienia się następców PS3 i Xbox 360.

W swojej zapowiedzi dotyczącej pojawienia się kolejnej generacji konsoli powołał się na liczne wypowiedzi przedstawicieli firmy Sony, którzy już wcześniej określali czas życia konsoli PlayStation 3 na 10 lat, co oznacza, że jej następca będzie dostępny na rynku nie później niż w roku 2016. Nie wiadomo, na ile dokładne są te zapowiedzi, ponieważ Cevat Yerli nie ujawnił żadnych szczegółów ani źródeł swoich informacji.

Źródło: The Register


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto