A A A

Nowa, kolorowa drukarka od firmy Oki

3 listopada 2015, 07:20
Oki Europe Ltd wprowadza na rynek nową, wydajną, kolorową drukarkę A3+ – Oki C911dn – z możliwością obsługi szerokiej gamy nośników, zwiększoną pojemnością wejściową papieru oraz wysoką rozdzielczością druku, dzięki cyfrowej technologii LED.
Nowa, kolorowa drukarka od firmy Oki

Kolorowa drukarka C911dn formatu A3+, dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym, idealnie nadaje się dla średnich i dużych grup roboczych. Łączy w sobie wysoką wydajność, profesjonalną jakość, ulepszoną obsługę papieru i niskie koszty eksploatacji.

Producent zapewnia, że urządzenie jest szybsze do 40% od swoich bezpośrednich konkurentów, umożliwiając prędkość drukowania 50 str./min. Obsługiwana rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, nadaje się też do drukowania prac graficznych, a dzięki połączeniu elastyczności w doborze materiałów, możliwości druku na papierze o gramaturze do 360g/m2 (320 g/m2 dupleks) i bezkonkurencyjnej obsłudze papieru, zapewnia ona wspaniałe rezultaty w szerokim zakresie wymagań druku.

C911dn objęta jest 3-letnią gwarancją Oki. Wszechstronność i łatwość w użyciu sprawia, że spełnia ona jednocześnie szeroki zakres potrzeb związanych z wydrukami biurowymi jak i kreatywnymi. Jest więc idealna dla biznesu: wysoka wydajność, duża pojemność podajników papieru, szeroka gama nośników, możliwość nieprzerwanej pracy. Ważne jest też, że jej obsługa wymaga minimalnej interwencji użytkownika. C911dn może być wyposażona w sześć podajników papieru o maksymalnym wkładzie 2950 arkuszy, co umożliwia jednoczesne drukowanie wszystkiego z dnia na dzień, począwszy od papierów firmowych aż po niestandardowe nośniki o dużej gramaturze wymaganej przy projektach graphic arts.

Specyfikacja C911dn

- Szybkość druku - A4: 50 str./min. kolor/mono; A3: 28 str./min. kolor/mono

- Rozdzielczość - technologia ProQ, 1200 x 1200 dpi

- Maksymalna pojemność papieru - 2950 arkuszy

- Maksymalna liczba podajników papieru - 6 razem z podajnikiem wielofunkcyjnym

- Gramatura papieru - 360 g/m2

- Maksymalna gramatura papieru drukowanie dwustronne- 320 g/m2

- Gwarancja: 3 lata gwarancji po zarejestrowaniu produktu w ciągu 30 dni od dnia zakupu


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto