A A A

Nowa linia odbiorników Fergusona

17 czerwca 2016, 12:00
Ariva 4K to nowa linia odbiorników Fergusona dla najbardziej wymagających użytkowników. Bogato wyposażone, szybkie i nowoczesne odbiorniki przekształcą każdy telewizor w Smart TV.
Nowa linia odbiorników Fergusona

Przy projektowaniu linii Ariva 4K Ferguson sięgał po bogate doświadczenia zdobyte przy wprowadzaniu na rynek linii multimedialnych mini-PC - Ferguson FBOX. Te oparte na Androidzie urządzenia pozwoliły rozwinąć i dopracować funkcje i oprogramowanie, które zostały użyte przy produkcji linii Ariva 4K. W efekcie na rynku debiutują urządzenia dopracowane konstrukcyjnie i programowo, posiadające wiele rozwiązań sygnalizowanych wcześniej przez użytkowników, a dzięki temu łatwe i przystępne w obsłudze.

Oparcie odbiorników o system Android pozwoliło na niespotykaną dotychczas w odbiornikach Ariva swobodę instalacji aplikacji wprost ze sklepu Google Play.

Odbiorniki Ferguson Ariva 4K i Ferguson Ariva 4k Combo będą dostępne pod koniec czerwca 2016 r. w dobrych sklepach z elektroniką użytkową.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto