A A A

Nowa pamięć masowa Seagate

2 lipca 2018, 07:10
Seagate zaprezentował nową edycję swojego najlepszego dysku stacjonarnego, Backup Plus Hub. Pozwala on na zgromadzenie aż do 10 TB danych, dzięki czemu może stanowić główne centrum zarządzania danymi.
Nowa pamięć masowa Seagate

Do sprzedaży trafiła nowa wersja 3,5 calowego dysku Backup Plus Hub, który już teraz dostępny jest w rekordowej pojemności 10 TB. Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom kopiowanych danych, funkcji ładowania oraz wysokiej prędkości transferu, dysk jest uniwersalnym rozwiązaniem przeznaczonym do standardowych, jak i profesjonalnych zadań.

Bezpieczne tworzenie kopii zapasowych

Seagate Backup Plus Hub jest koncentratorem wyposażonym w dwa porty USB 3.0, które pozwalają na symultaniczne kopiowanie danych z dwóch różnych urządzeń.

Za bezpieczeństwo eksportowanych plików, zdjęć i filmów odpowiada dedykowany, bezpłatny program tworzenia kopii Seagate, który można pobrać ze strony producenta. To wszystko sprawia, że urządzenie sprawdzi się do zastosowań nie tylko prywatnych, ale też firmowych.

Kompatybilny z każdym systemem

Użytkownicy Mac OS oraz Windowsa nie muszą się martwić o zgodność z dyskiem, gdyż jest on przeznaczony dla obydwu systemów operacyjnych. Mogą korzystać z niego zamiennie bez konieczności resetowania urządzenia. Jedyne co trzeba zrobić, to zainstalować odpowiednie sterowniki.

Wsparcie dla kreatywnych twórców

Oprócz bezpiecznego kopiowania i przechowywania plików, dysk Backup Plus Hub dostarcza wszystkim miłośnikom fotografii dodatkowe narzędzie do pracy. Wraz z zakupem urządzenia dołączany jest dwumiesięczny plan znanego programu graficznego Adobe Photoshop CC, co pozwala na profesjonalną obróbkę zdjęć oraz możliwość przechowywania ich w najwyższej jakości.

Seagate Backup Plus Hub 10 TB dostępny jest już w polskich sklepach w cenie 1249 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto