A A A

Nowa seria kart graficznych Gigabyte Radeon R7

30 października 2013, 13:45
Nowa seria kart graficznych Gigabyte Radeon R7

Gigabyte wprowadził do sprzedaży nowe, fabrycznie podkręcone karty graficzne z serii Radeon R7 - GV-R726XWF2-2GD, GV-R726XOC-2GD, GV-R725OC-1GI i GV-R724OC-2GI.

Zaprezentowane produkty zostały zbudowane w oparciu o procesory graficzne AMD z serii Radeon R7, bazujące na zaawansowanej architekturze GCN. Plusem najnowszych produktów Gigabyte są również autorskie systemy chłodzenia, gwarantujące wysokie odprowadzanie ciepła przy zachowaniu wysokiej kultury pracy. Ponadto wszystkie debiutujące modele zapewniają pełne wsparcie dla szeregu wiodących technologii i standardów, w tym akceleracji APP, Microsoft DirectX 11.2, AMD HD3D czy PCI-Express 3.0.

Overclock Edition = wyższa wydajność

Najnowsza propozycja Gigabyte oferuje nie tylko wydajne GPU z serii Radeon R7 ale również fabryczny overclocking, który podnosi wydajność. W przypadku modeli GV-R726XWF2-2GD i GV-R726XOC-2GD zegar rdzenia podkręcono z 1100MHz do 1188MHz. Dla karty GV-R725OC-1GI taktowanie GPU podniesiono z 1050MHz do 1100MHz, natomiast rdzeń graficzny GV-R724OC-2GI przyśpieszono z 780 do 900 MHz.

Autorskie systemy chłodzenia

Każda z zaprezentowanych kart graficznych została wyposażona w autorski system chłodzenia. Model GV-R726XWF2-2GD wykorzystuje specjalną wersję cieszącego się dużą popularnością systemu WINDFORCE 2X, który bazuje na dwóch ultra cichych wentylatorach PWM oraz miedzianych ciepłowodach. W przypadku pozostałych modeli zastosowano systemy chłodzenia zbudowane w oparciu o 100 mm wentylatory, wyróżniające się wysoką efektywnością oraz doskonałą kulturą pracy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto