A A A

Nowa seria monitorów LFD od iiyamy

3 czerwca 2016, 07:10
Firma iiyama poinformowała o poszerzeniu swojej linii monitorów typu LFD o wielkoformatowe wyświetlacze z ultra cienkimi ramkami, które szczególnie dobrze sprawdzą się w wielopanelowych instalacjach wideo.
Nowa seria monitorów LFD od iiyamy

Na nową linię składają się trzy urządzenia o przekątnych 42", 49" oraz 55", charakteryzujące się podobnymi zaawansowanymi właściwościami. Każdy z monitorów zbudowano na bazie matrycy IPS z podświetleniem LED o rozdzielczości FullHD (1080p, 1920 x 1080). Gwarantuje to nie tylko doskonałe odwzorowanie obrazu, wysoki kontrast oraz szerokie kąty widzenia, ale także niską konsumpcję energii. Aby zapewnić pełną wszechstronność zastosowań panele wyposażono w tzw. gniazdo opcji (zgodne ze standardem OPS), pozwalające na szybką integrację z komputerem PC, za pomocą którego można zarządzać nawet dziesiątkami ekranów. Ekrany mogą pracować nieprzerwanie w trybie 24/7 (przez całą dobę, siedem dni w tygodniu). Tym samym nowe monitory iiyamy idealnie sprawdzą się w publicznych przestrzeniach takich jak centra handlowe czy lotniska. Nie zapomniano także o możliwości sterowania wyświetlaczami poprzez sieć LAN.

Dzięki wyjątkowo cienkim ramkom (o szerokości zaledwie 6,5mm) z monitorów, zamocowanych tuż obok siebie można zbudować ścianę wyświetlaczy, której rozmiar łatwo dopasować do dostępnej przestrzeni i własnych potrzeb. Aby ułatwić tworzenie takich konfiguracji monitory pozwalają na pracę w połączeniach typu daisy chain.

Monitory wyposażono także w możliwość odtwarzania mediów z nośnika USB, dzięki któremu wyświetlanie dokumentów, prezentacji, plików wideo - w niemal każdym formacie, jest możliwe bez konieczności podłączenia ekranu do komputera. Jest to szczególnie ważna cecha w przypadku zastosowań typowo biurowych (np. sale konferencyjne czy dydaktyczne).

Szeroki wachlarz wejść audio-wideo sprawi, że z łatwością podłączymy do nowych monitorów wszystkie nowoczesne źródła obrazu. Ekrany mają menu ekranowe w języku polskim i można nimi sterować za pomocą przycisków na obudowie lub dołączonym pilotem. Monitory mogą pracować w orientacji poziomej, jak i pionowej.

Sugerowane ceny detaliczne monitorów:

LH5581S-B1: 9 999 PLN

LH4981S-B1: 7 999 PLN

LH4281S-B1: 6 999 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto