A A A

Nowa seria najmniejszych drukarek Ricoh

23 kwietnia 2014, 13:00
Ricoh Polska wprowadza do oferty Ricoh SP 112/SP 112SU/SP 112SF, nowe monochromatyczne drukarki biznesowe.
Nowa seria najmniejszych drukarek Ricoh

Wszystkie modele są najmniejszymi dostępnymi drukarkami laserowymi w swoich kategoriach. Ricoh SP 112 jest cienka jak smartfon ustawiony w pionie. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że bez trudu można ją umieścić na każdym, nawet małym biurku, nie tracąc przy tym cennej przestrzeni - górna powierzchnia drukarki może być wykorzystana do innych celów - można na niej położyć dokumenty a nawet telefon stacjonarny. Drukarka ta posiada funkcję ręcznego druku dwustronnego oraz port USB. Pełny dostęp z przodu urządzenia ułatwia wymianę ekonomicznego tonera all-in-one.

SP 112SU (3 w 1) i SP 112SF (4 w 1) są wyposażone dodatkowo w kolorowe skanery, zapewniające obrazy o rozdzielczości 600x600 dpi, a SP 112SF ma również wbudowany faks. Urządzenia posiadają także funkcję kopiowania dokumentów tożsamości, która umożliwia kopiowanie dwóch stron dokumentu na jednym arkuszu papieru.

Drukarki z serii SP nie mają wbudowanego wentylatora, dzięki czemu nie wydzielają gorącego powietrza i nie powodują hałasu - co znacznie poprawia komfort pracy. Nowe drukarki są również szybkie i niezawodne. Drukują z prędkością 16 str./min. zachowując przy tym najwyższą jakość drukowanych dokumentów (1200x600 dpi). Prędkość wydruku pierwszej strony to zaledwie 13 sekund. Dzięki wydajności do 10 000 arkuszy miesięcznie drukarki są również bardzo ekonomiczne.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto