A A A

Nowe głośniki UE MINI BOOM oraz UE BOOM

26 stycznia 2014, 13:00
Nowe głośniki UE MINI BOOM oraz UE BOOM

Marka Ultimate Ears zaprezentowała dziś dwa nowe produkt: UE MINI BOOM oraz UE BOOM, które dołączyły do szerokiej oferty Logitech UE Mobile Boombox.

Producent zapewnia, że UE MINI BOOM to zupełnie nowa jakość dźwięku wśród dostępnej na rynku oferty małych, bezprzewodowych głośników stereo. Świetnej jakości brzmienie, osiągają dzięki głębokim basom i zaskakująco czystymi tonami wysokimi.

Głośniki podłącza się w prosty sposób, za pomocą technologii Bluetooth, a bateria w urządzeniu wystarczy na 10 godzin pracy. Głośniki wychwycą sygnał z dowolnego urządzenia dostępnego za pośrednictwem technologii Bluetooth w odległości do 15 metrów.

Dzięki wygodnemu w użyciu systemowi ładowania przez gniazdo micro-USB, zasilanie baterii głośników będzie możliwe niemal wszędzie. Co więcej, istnieje również możliwość sparowania dwóch głośników UE MINI BOOM za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji UE MINI BOOM dostępnej w systemach iOS oraz Android.

Głośniki UE MINI BOOM są dostępne w szerokiej gamie kolorów, od pomarańczowego, po fioletowy i czerwony, na żółtym i czarnym skończywszy. Dzięki wytrzymałej metalowej ramie i gumowej obudowie, głośniki są odporne na wstrząsy i bez obaw można je nosić w torebce czy też wrzucić do samochodowego bagażnika.

Głośniki UE BOOM to przenośne źródło dźwięku. Niezależnie od ustawienia urządzenia brzmienie dociera do użytkowników pod kątem 360 stopni. UE BOOM zaprojektowano z myślą o grupach przyjaciół, dla których muzyka jest nieodłącznym źródłem najlepszej rozrywki. Szeroki wybór kolorów obudowy pozwala ponadto dobrać idealną barwę do stylu preferowanego przez użytkownika. Łączność z innymi urządzeniami za pośrednictwem technologii Bluetooth pozwoli słuchać muzyki z odległości do 15 metrów, a także odebrać połączenie telefoniczne ze smartfona. Dodatkowo, istnieje możliwość sparowania dwóch głośników UE MINI BOOM.

Dostępność:

UE MINI BOOM dostępne będą w Polsce już od 24 stycznia w cenie 429 pln.

UE BOOM dostępne będą w Polsce już od 24 stycznia w cenie 829 pln.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto