A A A

Nowe kompakty w popularnych seriach Canona

8 lutego 2011, 09:46
Nowe kompakty w popularnych seriach Canona

Canon poszerzył swoją ofertę o serię pięciu kompaktowych aparatów wyposażonych w system HS. Należą one do rozpoznawalnych serii PowerShot i IXUS.

Najnowszymi produktami linii PowerShot są modele PowerShot SX230 HS oraz PowerShot SX220 HS – aparaty niezastąpione w trakcie podróży. Szczególnie przydatny w tym zakresie jest pierwszy model (SX 230 HS), który został wyposażony w system znakowania GPS oraz funkcję rejestrującą podróż.

Do linii IXUS dołączyły modele – IXUS 310 HS, z udoskonalonym intuicyjnym interfejsem dotykowym oraz szerokokątnym (odpowiednik ogniskowej 24mm) jasnym obiektywem f/2.0, a także IXUS 220 HS, wyposażony w szerokokątny obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym, zamkniętym w smukłej obudowie. Ostatni z nich to zgrabny IXUS 115 HS, który stanowi dopełnienie serii. Przedstawione produkty, dzięki zastosowaniu systemu HS, posiadają bogatą gamę interesujących funkcji, w tym możliwość nagrywania filmów Full HD, wykonywanie szybkich serii zdjęć oraz uzyskiwanie doskonałych efektów nawet przy niedostatecznym oświetleniu.

Wszystkie wprowadzone modele posiadają system HS – rozwiązanie łączące przetwarzanie obrazu DIGIC 4 z wysokiej jakości matrycą światłoczułą CMOS 12.1 MP. System HS zapewnia niezmiennie wysoką jakość obrazu w każdych warunkach – nawet przy niedostatecznym oświetleniu. Użytkownicy korzystający z tych właściwości mają pewność, że wykonane przez nich zdjęcia – zarówno te rejestrujące zachód słońca uchwycony w trakcie wakacji, jak i twarze przyjaciół bawiących się na nocnych imprezach - zawsze będą świetne i pozbawione zbędnych rozmyć czy nieostrości.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto