A A A

Nowe modele deskorolek elektrycznych Manta

15 grudnia 2016, 13:30
Manta S.A wprowadziła do sprzedaży nowe modele deskorolek elektrycznych.
Nowe modele deskorolek elektrycznych Manta

Po ubiegłorocznym sukcesie popularności deskorolek elektrycznych VIPER i COBRA, Manta rozszerzyła asortyment o kolejne modele. Specjalnie z myślą o świątecznych prezentach do sprzedaży trafiły smart boardy o rozmiarze kół 6,5'', 8'' oraz 10''. Wszystkie deskorolki charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania i torba do przenoszenia w zestawie.

Deskorolki elektryczne Manta to ciekawy gadżet dla osób aktywnych, których fascynują nowinki techniczne. Sprawdzą się jako nowoczesny środek transportu. Można ich używać podczas długich i męczących zakupów w galeriach handlowych, ale także na wakacyjnych wędrówkach. Sterowanie deską jest niezwykle łatwe i odbywa się w prosty sposób poprzez minimalny balans ciałem. Zaawansowana konstrukcja pozwala na wykonywanie piruetów oraz innych wyszukanych ewolucji za sprawą wbudowanego trójosiowego żyroskopu. Warto podkreślić, że wszystkie oryginalne deskorolki firmy Manta posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE oraz dodatkowe certyfikaty na baterie. Potrafią rozwinąć prędkość do 12 km/h i mogą wytrzymać jazdę aż do 15 km na jednym ładowaniu (w zależności od ukształtowania terenu, intensywności jazdy i masy użytkownika). Specjalny sygnał dźwiękowy oraz świetlny odpowiednio wcześniej powiadomi o nikim stanie baterii.

W aktualnym portfolio firmy Manta obok znanych już modeli MSB001 VIPER oraz MSB002 COBRA, można znaleźć nowości takie jak: 6,5-calowy MSB9001 SNAKE, który cechuje unikalna i modna komiksowa grafika dedykowana dla młodszych użytkowników. Natomiast inne dostępne modele o średnicy kół 6,5 cala to: MSB9003 MAMBA, MSB9004 PYTHON, MSB9007 DIABLO wyróżniające się oryginalną i solidną obudową. Posiadają wbudowane głośniki, które można połączyć ze smartfonem poprzez Bluetooth i dodatkowo delektować się ulubioną muzyką podczas jazdy. Dla jeszcze większej wygody, deskorolkę wyposażono w pilot zdalnego sterowania.

Szczególną uwagę należy zwrócić na model o średnicy kół 8-cali MSB9005 ANACONDA, bowiem jest to deskorolka dla prawdziwych twardzieli. Wyróżnia się solidną aluminiową obudową i większą średnicą kół co pozwoli na niepohamowaną jazdę w terenie bez obawy na uszkodzenia mechaniczne sprzętu. Poza wbudowanym głośnikiem Bluetooth i dołączonym pilotem zdalnego sterowania model ten dodatkowo posiada rączkę do łatwiejszego przenoszenia.

Dla wszystkich miłośników jazdy w terenie, ale niekoniecznie po równej nawierzchni Manta przygotowała model MSB9006 BOA. Poza wbudowanymi głośnikami Bluetooth i pilotem zdalnego sterowania urządzenie zostało wyposażone w duże, wentylowane koła o średnicy 10 cali.

Początkującym użytkownikom Manta dedykuje uniwersalną rączkę o symbolu MSB9010. Jest niezwykle lekka, gdyż wykonana ze stopu aluminium i poręczna z uwagi na możliwość łatwego złożenia. Rączka pozwala na przekształcenie standardowej deski w mini segwaya. Pasuje do większości deskorolek firmy Manta.

Sugerowane ceny detaliczne (brutto):

MSB9001 SNAKE - 1.149 zł

MSB9003 MAMBA - 1.299 zł

MSB9004 PYTHON - 1.249 zł

MSB9007 DIABLO - 1.149 zł

MSB9005 ANACONDA - 1.299 zł

MSB9006 BOA - 1.399 zł

Rączka do deskorolki elektrycznej MSB9010 - 149 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto