A A A

Nowe pasty termoprzewodzące Cooler Master

23 maja 2012, 10:46
Nowe pasty termoprzewodzące Cooler Master

Cooler Master, czołowy producent obudów, systemów chłodzenia, urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów komputerowych wprowadza do sprzedaży trzy nowe rodzaje past termoprzewodzących - IC Essential E1, IC Essential E2 i IC Value V1.

Produkty te wyróżniają się doskonałymi parametrami i są szczególnie zalecane do wykorzystania z systemami chłodzenia Cooler Master, w tym z niedawno zaprezentowanym zestawem Hyper 412 Slim.

Podstawowe różnice pomiędzy pastami IC Essential E1, IC Essential E2 i IC Value V1 to przewodność cieplna i impedancja termiczna. Pierwsza z nich, IC Essential E1, charakteryzuje się białym kolorem i jest dedykowana do standardowych zastosowań. IC Essential E2, w kolorze szarym, zapewnia już znacznie wyższy stopień termoprzewodzenia, dzięki czemu pasta będzie doskonałym uzupełnieniem dla rozbudowanych systemów chłodzenia służących do odprowadzania ciepła z najwydajniejszych procesorów i układów graficznych.

Jednym z ciekawszych systemów chłodzenia, dla których przeznaczone są najnowsze pasty termoprzewodzące Cooler Master jest Hyper 412 Slim. Model ten wyposażony jest w dwa wentylatory typu Slim a jednym z jego największych atutów jest wykorzystanie unikalnej technologii Cooler Master Continuous Direct Contact (CDC).

Sugerowana cena detaliczna coolera Hyper 412 Slim to 203 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto