A A A

Nowe płyty główne MSI FM2+

30 stycznia 2014, 11:22
Nowe płyty główne MSI FM2+

MSIzadebiutowało pierwszymi płytami głównymi przeznaczonymi dla socketów AMD FM2+. Modele A88X-G45 GAMING oraz A88XM GAMING zostały wyposażone w cenione funkcje i technologie z rodziny GAMING MSI, m.in.: Killer LAN, Audio Boost Sound.

Dźwięk z MSI Audio Boost

Dzięki technologii Audio Boost, która wykorzystuje Creative Sound Blaster Cinema, użytkownicy mogą cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem 8-kanałowego HD Audio. Ponieważ cały układ audio jest wyizolowany od innych elementów na płycie głównej za pomocą osłony EMI, dźwięk ma mniej zakłóceń, jest czystszy i stabilniejszy. Do tego należy dodać pokryte złotem łączenia, podświetlaną linię izolacyjną, zintegrowany słuchawkowy wzmacniacz na poziomie studyjnym oraz wysokiej jakości kondensatory audio – to wszystko sprawia, że muzyka i dźwięk w grach stoją na najwyższym poziomie.

MSI USB Audio Power

Podczas podłączania urządzeń USB, jak np. zewnętrzne DAC, jedynie technologia MSI Real USB Power pozwala na ciągłe dostarczanie 5V do portów USB na płycie głównej. I to nie tylko do jednego portu – MSI USB Audio Power obsługuje wszystkie porty USB. Każdy z nich jest zasilany niezależnie, co oznacza stabilniejsze moc i sygnał audio. To z kolei przekłada się na o wiele czystsze efekty dźwiękowe, zredukowany hałas i zminimalizowane zakłócenia. Stabilizacja napięcia sprawia, że zewnętrzne urządzenia audio zachowują precyzję dźwięku.

Brak lagów z Killer LAN

Technologia Killer LAN automatycznie wykrywa i przyspiesza ruch sieci związany z grami. Oznacza to gładką rozgrywkę bez opóźnień. Ta unikalna technologia nadaje grom i programom do komunikacji głosowej najwyższy priorytet. Dzięki temu inne aplikacje nie mają żadnego wpływu na jakość i stabilność podczas rozgrywek multiplayer. Użytkownicy mogą cieszyć się stabilną grą bez lagów.

Stabilne komponenty Military Class 4

Military Class 4 to kolejna wersja wysokiej jakości komponentów. Hi-c Cap, Super Ferrite Choke oraz Solid CAPs zagwarantują, że komputer działa bardziej stabilnie, nawet podczas ekstremalnych obciążeń. Wszystkie te kluczowe komponenty przeszły siedem testów MIL-STND-810G, które są przeprowadzane przez niezależne laboratoria w najsurowszym środowisku dla PC.

OC Genie 4 & Click BIOS 4

Płyty główne MSI GAMING zostały wyposażone w wiele unikalnych technologii, w tym zupełnie nową dwuetapowo-jednosekundową OC Genie 4, która służy do overclockingu. Ponadto: pierwszy graficzny monitoring interfejsu Click BIOS 4, oraz oprogramowanie Control Center, które łączy monitorowanie, podkręcanie i zdalne sterowanie. Wszystkie funkcje zostały zaprojektowane, by użytkownicy mogli osiągnąć lepszą wydajność w grach w jeszcze bardziej intuicyjny sposób.

Każdy, kto kupi model MSI A88X-G45 GAMING, otrzyma grę Assassin’s Creed Liberation HD zupełnie za darmo. Nowe modele dostępne będą w sklepach po 10 lutego bieżącego roku. Sugerowane ceny nie zostały jeszcze ustalone.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto