A A A

Nowe "pióra" od Wacoma

4 grudnia 2012, 12:54
Firma Wacom poinformowała dziś o wzbogaceniu oferty popularnych piór Bamboo Stylus o nowe produkty o nazwie Bamboo Stylus feel.
Nowe "pióra" od Wacoma

Firma Wacom poinformowała dziś o wzbogaceniu oferty popularnych piór Bamboo Stylus o nowe produkty o nazwie Bamboo Stylus feel.

Nowe pióra Bamboo Stylus umożliwiają pisanie, szkicowanie, edycję zdjęć, rysowanie i tworzenie map myśli — nawet w ruchu. Seria feel popularnych piór Bamboo Stylus wykorzystuje zaawansowane Wacom feel IT Technologies. Zastosowano w nich specjalny czujnik wbudowany w różne urządzenia mobilne, takie jak Samsung Galaxy Note 10.1. W porównaniu z piórami pojemnościowymi — takimi jak Bamboo Stylus solo, duo i pocket dostępne do iPada, iPhone’a oraz innych urządzeń z ekranem dotykowym — nowe pióra Bamboo Stylus umożliwiają także korzystanie ze zróżnicowanych poziomów nacisku podczas robienia notatek na ekranach przystosowanych do technologii „feel”. Technologia rezonansu elektromagnetycznego umożliwia łączność pióra z tabletem nie tylko za pośrednictwem dotyku, ale i fal radiowych, co zapewnia większą precyzję.

Pióra Bamboo Stylus feel są dostępne w dwóch wersjach. Czarne i białe pióra pasują do wzornictwa współczesnych smartfonów i tabletów. Wacom oferuje również Bamboo Stylus feel carbon –pióro klasy premium, wykonane z włókna węglowego. W zależności od indywidualnych wymagań można wybrać dodaną do każdego opakowania miękką, gumowaną lub twardszą końcówkę.

Model Bamboo Stylus feel w kolorze czarnym lub białym kosztuje 39,90 EUR, a cena wersji premium — Bamboo Stylus feel carbon — wynosi 79,90 EUR.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto