A A A

Nowe telefony SIP marki Yealink

8 października 2013, 08:22
Nowe telefony SIP marki Yealink

Firma VoIPoint wprowadza na rynek polski nowe modele telefonów IP marki Yealink: SIP-T19 i SIP-T21. Telefony IP przeznaczone są dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dostawców usług.

Cechą szczególnie wyróżniającą Yealink SIP-T19 i SIP-T21 z grupy podobnych rozwiązań jest duży, graficzny wyświetlacz LCD o rozdzielczości 132 pikseli x 64 piksele, który może wyświetlić do 5 linii tekstu równocześnie. Dla porównania, większość telefonów konkurencyjnych na tym samym poziomie wyświetla tylko trzy linie. Oba telefony zostały wykonane z podzespołów zapewniających lepszą stabilność, szybsze nawiązywanie połączeń, np. przy szybkim wybieraniu. Yealink SIP-T19 i SIP-T21 oferują wygodę i bezpieczeństwo zdalnej książki telefonicznej XML. Stworzone z myślą o międzynarodowej komunikacji zostały wyposażone w pełną obsługę wielu języków, w tym w język polski.

Yealink SIP-T21 zapewnia wysoką jakość rozmów dzięki technologii HD Voice, która obejmuje użycie kodeków HD (G.722), zestawu głośnomówiącego HD oraz słuchawki HD. Telefon obsługuje IPv6, Open VPN oraz serwery redundantne. SIP-T21 jest wyposażony w intuicyjny interfejs użytkownika, który jest idealny do usprawniania procesów biznesowych i maksymalizacji wydajności w małych i dużych biurach.

Szczególną cechą SIP-T19 są dwa porty sieciowe 10/100 Mbps (w wersji T19P z wbudowanym PoE), doskonale nadające się do rozległych sieci. Użytkownicy mają dostęp do jednego konta VoIP oraz szeregu prostych, elastycznych i bezpiecznych opcji instalacji.

Sugerowane ceny detaliczne telefonów:

T19 = 217,75 PLN netto

T19P = 251,25 PLN netto

T21 = 284,75 PLN netto

T21P 318,25 PLN netto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto