A A A

Nowe urządzenia peryferyjne HyperX dla graczy

30 maja 2019, 13:30
Podczas targów Computex 2019 firma HyperX zaprezentował nowe produkty, które uzupełnią jej ofertę urządzeń peryferyjnych klasy premium skierowanych do graczy.
Nowe urządzenia peryferyjne HyperX dla graczy

Nowości firmy HyperX zaprezentowane w czasie targów Computex 2019

  • Mechaniczna klawiatura gamingowa Alloy OriginsTM - nowa klawiatura Origins korzysta z mechanicznych przełączników firmy HyperX. W przypadku nowych czerwonych przełączników siła nacisku potrzebna do aktywacji wynosi zaledwie 45 g. Zmniejszeniu uległ także skok, a samą żywotność przełącznika szacuje się na 80 milionów kliknięć. Za jaśniejsze, dynamiczne oświetlenie RGB klawiatury Origins odpowiadają diody LED umieszczone w widoczny sposób na każdym przełączniku. Klawiatura mechaniczna Alloy Origins pozwala utworzyć trzy spersonalizowane profile podświetlenia, które można zapisać bezpośrednio w jej pamięci i korzystać z nich w dowolnym momencie - podobnie jak z ustawień makr. Oprogramowanie HyperX NGenuity pozwala na modyfikowanie ustawień oświetlenia RGB LED poszczególnych klawiszy.
  • Zestaw słuchawkowy Cloud AlphaTM S - nowy zestaw Cloud Alpha S korzysta z technologii dwukomorowej, która odpowiada za dokładność dźwięku w grach, jego zakres i brzmienie. Użycie dwóch komór w słuchawkach Cloud Alpha S pozwala odseparować tony niskie od średnich i wysokich, aby emitowany dźwięk maksymalnie podnosił realizm gier i filmów. Model Cloud Alpha S wyposażono ponadto w suwak do regulacji tonów niskich oraz odpowiednio dostosowany moduł sterujący audio do zarządzania wirtualnym dźwiękiem przestrzennym HyperX 7.1. Dedykowane przyciski sterujące pozwalają dostosowywać poziom głośności gry i rozmów.
  • Moduły pamięci FURY DDR4 i FURY DDR4 RGB - nowe moduły HyperX FURY DDR4 oraz FURY DDR4 RGB to budżetowe, a zarazem wydajne rozwiązanie, które pozwala zwiększyć możliwości najnowszych platform opartych na procesorach firm Intel i AMD. Moduły pozwalają na podłączanie w trybie plug and play oraz automatyczne zwiększanie częstotliwości taktowania (podkręcanie) przy standardowych ustawieniach DDR4 1,2 V. Pamięć FURY DDR4 i FURY DDR4 RGB udostępnia ponadto gotowe profile Intel XMP, zoptymalizowane pod kątem najnowszej platformy firmy Intel. Model HyperX FURY DDR4 RGB wyposażono także w pasek LED RGB, który pozwala emitować dodatkowe efekty świetlne. Produkt wspiera ponadto technologię HyperX Infrared Sync, która odpowiada za synchronizację modułów bez stosowania dodatkowych przewodów. Pamięć jest zgodna z oprogramowaniem do sterowania podświetleniem, udostępnianym przez wielu dostawców płyt głównych, w tym z rozwiązaniami ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion oraz MSI Mystic Light Sync.

W czasie targów Computex firma HyperX zaprezentuje także zupełnie nową wersję oprogramowania NGenuity, które zostało przeprojektowane tak, aby udostępniać intuicyjny i przyjazny użytkownikowi interfejs. Do przeprowadzenia pierwszej publicznej prezentacji nowej wersji NGenuity zostanie wykorzystana pamięć HyperX FURY RGB. Oprogramowanie jest już dostępne do pobrania w sklepie Microsoft Store.

Inne nowości zaprezentowane na targach Computex:

  • Zestawy słuchawkowe Cloud Orbit S - zestawy dla graczy Cloud Orbit S powstały we współpracy z firmą AudezeTM oraz korzystają z technologii Waves. To pierwsze zestawy wykorzystujące opatentowane 100-milimetrowe planarne przetworniki magnetyczne Audeze Planar Magnetic Driver, odpowiedzialne za dokładność emitowanego dźwięku. Zastosowana w produktach technologia audio Waves Nx 3D wzbogaca gry o wciągające, kinowe wrażenia odsłuchowe oraz stabilny, hiperrealistyczny dźwięk 360-stopniowy - połączony z technologią śledzenia głowy, która odczytuje ruch użytkownika 1000 razy na sekundę, aby dostosować kierunek odtwarzania nawet przy najmniejszych ruchach. W czasie targów Computex firma HyperX po raz pierwszy zaprezentuje funkcję sterowania zestawami słuchawkowymi Orbit S za pomocą gestów. Dzięki połączeniu z technologią Waves i rozwiązaniami firmy Audeze zestawy te są w stanie dostarczyć użytkownikom zupełnie nowe wrażenia użytkowe, zarezerwowane dotychczas dla produktów audiofilskich.

Ceny i dostępność produktów:

Klawiatura Alloy Origins - III kw. 2019 r., sugerowana cena producenta: 109,99 dolarów

Zestaw słuchawkowy Cloud Alpha S - wrzesień 2019 r., sugerowana cena producenta: 129,99 dolarów

Pamięć FURY DDR4 i FURY DDR4 RGB - 2. połowa 2019 r., cena zostanie podana w późniejszym terminie

Zestaw słuchawkowy Cloud Orbit S - III kw. 2019 r., sugerowana cena producenta: 329,99 dolarów

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto