A A A

Nowości spod znaku Beats Dr. Dre

12 maja 2014, 07:10
Świat technologii huczy od plotek dotyczących zakupu firmy Beats przez Apple - tymczasem Hama Polska wprowadza na rynek nową wersję głośnika Beats Pill w wersji XL oraz szereg akcesoriów.
Nowości spod znaku Beats Dr. Dre

Beats Pill XL jest prawie dwukrotnie większy i kilka razy cięższy od pierwotnej wersji. Jest również wyposażony w odpowiednio mocniejszy dźwięk. Jednak konstruktorzy zadbali o to, aby jego gabaryty wciąż pozwalały na swobodne przenoszenie. Dlatego nowa Pigułka została dodatkowo zaopatrzona w wygodny uchwyt ułatwiający transport.

Bezprzewodowe połączenie Bluetooth pozwala na słuchanie muzyki w promieniu 10 metrów od źródła dźwięku. Co ciekawe, z nowej Pigułki możemy teraz swobodnie naładować smartfon czy inne źródło dźwięku.

Beats Pill XL jest dostępny w kolorze czarnym.

Jednocześnie na rynek trafia szereg akcesoriów do pierwotnej wersji Beats Pill. Pierwszym z nich jest specjalny uchwyt za pomocą którego możemy zamontować Pigułkę na kierownicy roweru. Takie rozwiązanie pozwala na zabieranie ze sobą ulubionej muzyki na przejażdżki terenowe bez obawy o uszkodzenie głośnika. Drugim ciekawym elementem jest elastyczny silikonowy cover, który chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przy jego pomocy możemy również przypiąć Pigułkę do plecaka lub paska za pośrednictwem mocnego karabińczyka. Kolejnym dodatkiem do Beats Pill jest stojaczek w postaci uśmiechniętej maskotki wykonany z silikonu. Dostępny jest on w trzech kolorach, a każdy ma swoje imię: biały - Luke, czerwony - Mikey, czarny - Kingston.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów Beats jest czerwony kabel Remote Talk, również czerwony kabel USB oraz czarna ładowarka sieciowa.

Ceny sugerowane przez Hama Polska:

Beats Pill XL - 1249 zł

Uchwyt rowerowy - 199 zł

Silikonowy Cover - 149 zł

Stojaczek - 199 zł

Kabel Remote Talk - 119 zł

Kabel USB - 79,90 zł

Ładowarka sieciowa - 119 zł

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto