A A A

Nowy F.R.E.Q. 7 dostępny na rynku

15 października 2013, 11:31
Nowy F.R.E.Q. 7 dostępny na rynku

W październiku b.r. roku firma Mad Catz, wprowadziła na polski rynek headset dla graczy - F.R.E.Q. 7. Metalowe odlewy, ciekawy design oraz wysoka ergonomia to tylko niektóre atuty nowego modelu słuchawek.

F.R.E.Q. 7 zostały wyposażone w wysokiej jakości 50 mm przetworniki umieszczone w przestronnych nausznikach. Jak zapewnia producent – dzięki nim, urządzenie zapewnia czysty i wyraźny dźwięk. Wraz z słuchawkami użytkownik ma do dyspozycji odpinany mikrofon z redukcją szumów oraz podświetlanym włącznikiem MUTE, który informuje kiedy jest włączony mikrofon. Dodatkowo słuchawki korzystają z technologii Dolby Headphone oferującą 7.1 kanałowy dźwięk.

Headset został zaprojektowany w taki sposób aby bez problemów „przetrwał stres” podczas turniejów LAN. Lekkie elementy metalowe oraz solidny plastik gwarantują wysoką wytrzymałość. Słuchawki posiadają sporo opcji regulacji w różnych płaszczyznach, co z kolei przekłada się na dopasowanie do kształtu głowy i wygodne użytkowanie przez długie godziny gry.

Intuicyjne rozmieszczenie wszystkich kontrolerów ułatwia prostą regulację bez konieczności zdejmowania słuchawek. Wyciszenie mikrofonu, podkręcenie głośność czy regulacja ustawień korektora (gry, muzyka, chat) można dokonać jedną ręką nie odrywając wzroku od monitora.

FREQ 7 współpracuje także z playerami mp3 lub smartfonami. Wystarczy odłączyć od słuchawek przewód USB i zamienić go na kabel ze złączem 3,5 cala. Mini Jack podłączamy np. do playera mp3 i od tej chwili można cieszyć się przenośnym zestawem audio. Zainstalowany w headsecie mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów przez telefon bez konieczności użycia rąk. Zestaw kompatybilny jest z urządzeniami: Apple iPhone, BlackBerry, Nokia, Windows Phone 8 oraz HTC.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 776 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto