A A A

Nowy SKROSS World Adapter MUV USB

2 października 2013, 14:11
Nowy SKROSS World Adapter MUV USB

SKROSS World Adapter MUV USB to wielozadaniowe urządzenie typu „all-in-one”. Dzięki adapterowi możesz pracować na laptopie czy korzystać z elektrycznej maszynki do golenia, a jednocześnie – ładować dwa urządzenia wyposażone w USB.

Ta najnowsza propozycja Szwajcarów, podobnie jak inne produkty marki, zalicza się do urządzeń wielozadaniowych typu „all-in-one”. Oznacza to, że używając jednego adaptera, możemy korzystać z jego funkcjonalności praktycznie wszędzie (a na pewno w ponad 150 krajach na całym świecie). SKROSS World Adapter MUV USB to jak na razie najbardziej rozbudowane urządzenie tego producenta, zaprojektowane tak, by zapewniać szereg niezbędnych w czasie podróży możliwości. Co więcej, to pierwsze takie urządzenie na świecie, przy pomocy którego można jednocześnie korzystać z adaptera i podwójnej ładowarki USB.

SKROSS World Adapter MUV USB waży zaledwie 131 gram. Adapter jest kompaktowy i wyposażony w cztery zintegrowane wtyczki (Australia/Chiny, USA/Japonia, UK, Euro). Opatentowany system suwaków sprawia, że to bezpieczne i wszechstronne urządzenie o wysokim komforcie obsługi.

SKROSS World Adapter MUV USB zastępuje trzy różne urządzenia, pozwalając na podłączenie do prądu dowolnego dwubiegunowego sprzętu, a jednocześnie – ładowanie dwóch urządzeń wyposażonych w USB. Ponieważ zastosowany w adapterze podwójny port USB posiada dużą moc (2100 mA), naładowanie energochłonnych produktów, jak np. tablet, nie stanowi problemu (nawet przy jednoczesnym korzystaniu z funkcjonalności samego adaptera).

Na koniec warto odnotować, że SKROSS World Adapter MUV USB objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Urządzenie można zakupić w sprzedaży internetowej oraz tradycyjnej za cenę 129 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto