A A A

Nowy dysk USB typu C

6 czerwca 2016, 07:20
Western Digital Corporation rozszerza swoją linię przenośnych pamięci mobilnych marki SanDisk o nowy pendrive SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C. Najnowszej generacji dysk USB wyposażony jest w nowy design z wysuwanym złączem, szybszą prędkość i większą pojemność.
Nowy dysk USB typu C

Dostępny aktualnie w pojemnościach do 128 GB, elegancki SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C, posiada jedno wysuwane złącze USB typu C oraz jedno standardowe złącze USB (typu A), dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo zwolnić pamięć na swoich smartfonach i tabletach oraz przesyłać pliki pomiędzy smartfonami, tabletami oraz komputerami i urządzeniami nowej generacji. Nowy dysk USB posiada szybkie złącze USB 3.1 i zapewnia wydajność transferu dochodzącą nawet do 150 MB/s2, oferując konsumentom wysokie prędkości podczas przenoszenia zdjęć, filmów i plików do komputera.

Dysk USB SanDisk Ultra Dual Drive Type-C współpracuje również z aplikacją SanDisk Memory Zone dla systemu Android, dzięki której użytkownicy w łatwy sposób mogą zarządzać plikami dostępnymi na swoim urządzeniu oraz tworzyć ich kopie zapasowe. Darmowa aplikacja dostępna jest do pobrania w sklepie Google Play i uruchamia się automatycznie po włożeniu USB do kompatybilnego urządzenia przenośnego, umożliwiając natychmiastowy dostęp do plików.

SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C uzupełnia serię przenośnych pamięci flash dla rozwiązań mobilnych, oferowanych przez markę SanDisk, do których należą dyski USB i przenośne dyski SSD.

Nowy USB dostępny jest w pojemnościach 16GB, 32GB, 64GB i 128GB i sugerowanej na rynku amerykańskim cenie odpowiednio do pojemności od 19.99 $, 29,99 $, 39.99 $ oraz 69,99 $.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto