A A A

Nowy iPhone będzie ładowany bezprzewodowo?

1 lutego 2016, 08:50
Według serwisu biznesowego Bloomberg, kolejna generacja smartfonów Apple ma korzystać z nowej generacji systemu bezprzewodowego ładowania.
Nowy iPhone będzie ładowany bezprzewodowo?

Z nieoficjalnych danych wynika, że Apple współpracuje z azjatyckimi partnerami nad zaimplementowaniem do swoich smartfonów technologii bezprzewodowego ładowania. Owszem, jest ona dostępna w urządzeniach konkurencji od dawna, ale jak przystało na Amerykanów - w iPhone'ach pojawi się w nieznanej dotąd formie i naprawdę zmieni zasady gry.

Jak już wspomniałem - w konkurencyjnych urządzeniach działa bezprzewodowo, ale telefon musi znajdować się na ładowarce. W przypadku Apple ma działać w określonym zasięgu, co oznacza, że telefon będzie się ładował nawet przy uchu użytkownika, ale pod warunkiem zachowania określonej odległości od źródła. Na razie niestety nie wiadomo, jaka może być to odległość.

Do premiery iPhone'a 7 pozostało jeszcze sporo czasu, ale im bliżej września, tym na jego temat będziemy wiedzieć coraz więcej.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto