A A A

Nowy koncept kontrolera od Razera

6 czerwca 2012, 13:00
Nowy koncept kontrolera od Razera

Firma Razer ogłosiła dzisiaj współpracę z firmami Piranha oraz Infinite Game Publishing, która towarzyszy zbliżającej się premierze kolejnej odsłony z cyklu „MechWarrior” – „MechWarrior Online”. Kluczowym punktem współpracy było zaprezentowanie Razer Artemis – konceptualnego kontrolera.

Inspirowany uniwersum BattleTech Razer Artemis pozwoli graczom zasiąść w kokpicie ich ulubionego mechanicznego monstrum i całkowicie wczuć się w klimat bezkresnego pola bitwy. Zestaw w pełni programowalnych przycisków oraz ergonomia Razer Artemis mają sprawić, że gracze staną się jeszcze skuteczniejszymi pilotami olbrzymich mechów.

- Oryginalny MechWarrior na PC był tytułem, który miał kluczowy wpływ zarówno na mnie, jak i na wielu innych graczy na całym świecie – komentuje Robert ‘RazerGuy’ Krakoff, prezes Razer USA.

- Kiedy dostaliśmy informację o rozpoczęciu prac nad MechWarrior Online byliśmy bardzo podekscytowani możliwościami współpracy z Piranha i Infinite Game Publishing, które się przed nami otworzyły. Chcemy, aby – dzięki Artemis – firma Razer miała swój wkład w rozwój kolejnej generacji słynnych walk mechów. – dodaje.

Więcej informacji o prototypie Razer Artemis można znaleźć na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto