A A A

Nowy odtwarzacz MuVo T100 od Creative'a

27 września 2007, 11:28
Nowy odtwarzacz MuVo T100 od Creative'a

Firma Creative zaprezentowała nowy odtwarzacz MP3 – MuVo T100. Urządzenie ma bardzo małe rozmiary i waży zaledwie 20 gramów. T100 pełni równocześnie funkcję odtwarzacza i pendrive'a.
Wyposażone jest w funkcję podbicia basów – Bass Boot – odtwarzania losowego utworu oraz dyktafon. Po podłączeniu do komputera (za pomocą portu USB 2.0) odtwarzacz jest automatycznie rozpoznawany przez systemy Windows XP i Vista jako pamięć przenośna i pozwala na kopiowanie plików metodą "przeciągnij i upuść" – dodatkowe aplikacje są niepotrzebne. Wbudowany akumulator wystarcza na 10 godzin słuchania muzyki, a ładownie odbywa się przez port USB i trwa godzinę.

MuVo T100 dostępny jest w wersji z 2 GB pamięci (kolor obudowy biały, czarny i różowy) za 199 zł albo 4 GB ( tylko w kolorze czarnym) za 259 zł.

MuVo
MuVo2
MuVo3

Źródło: Creative


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto