A A A

Nowy pasek nawigacyjny w Google

17 lutego 2011, 13:32
Nowy pasek nawigacyjny w Google

Google rozpoczęło wdrażanie nowego paska nawigacji, który widnieje na szczycie większości stron tej firmy.

Pasek nawigacji po usługach Google jest teraz dużo bardziej przejrzysty i swoją stylistyką przypomina przeglądarkę Google Chrome. Odświeżenie tego elementu ma usprawnić nawigację po witrynach Google. Firma zdecydowała się na zmianę sposobu prezentacji informacji o zalogowanym użytkowniku. Do tej pory był to adres e-mail, a od teraz będzie to nazwa użytkownika. Wszystkie opcje odpowiedzialne za konfigurację ukryte zostały pod specjalną ikoną znajdującą się w górnym prawym rogu ekranu.

Obecnie nowy pasek nawigacyjny jest stopniowo wdrażany dla kolejnych użytkowników. Występuje on w usługach wyszukiwania, Google Maps oraz Gmail. W kolejnych ma się on pojawić w późniejszym okresie.

Foto: Google


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto